آشنایی با لاک ناخن نوادا

مدتی‌ست که لاک ناخن نوادا (Nevada) وارد مارکت لوازم آرایشی شده و به نظر می‌رسد با توجه به محصولی که ارائه داده است بتواند جایگاه خوبی را بدست آورده و نظر مصرف‌کنندگان این لوازم آرایشی جذاب را به خود جلب کند. لاک نوادا تولید ایران است و مواد اولیۀ آن از شرکت فیابیلا فرانسه تهیه شده‌ است. بطور کلی می‌توان گفت لاک ناخن نوادا پوشش و کاور قابل قبولی روی ناخن‌ها دارد و با طیف رنگی زیبا و متنوعی عرضه می‌شود. سرعت خشک شدن لاک نوادا متعادل بوده یعنی نه خیلی سریع و نه خیلی دیر خشک می‌شود در واقع از این نظر ویژگی یک لاک خوب را دارد و علاوه بر این دارای ماندگاری بالایی نیز هست. لاک نوادا در بطری‌های 16 میلی لیتری روانه بازار می‌شود.

دسته‌بندی لاک‌ ناخن نوادا

نوادا انواع لاک‌های ساده، کروم(شاین)، متالیک، اکلیلی، پاستیلی، صدفی، نئونی ،هولوگرام و مات را تقریباً پوشش داده و برای هر کدام لاک‌هایی با رنگ‌های متنوع عرضه کرده است. اما طبق بررسی‌های ما‌ یعنی گروه نِیـلیـش (Nailish) تا اینجا برای دسته‌های مغناطیسی، آینه‌ای، شنی و لاک ژله‌ای محصولاتی را ارائه نکرده است.

تجربۀ استفاده

در اینجا ما سعی کرده‌ایم بهترین رنگ‌ها از هر دسته را انتخاب نموده و استفاده کنیم تا با توجه به نتایجی که بدست آورده‌ایم به نقد و بررسی این محصولات بپردازیم. شما هم می‌توانید تجربۀ استفاده از این برند را در زیر همین پست برای ما بنویسید.

توصیه

همانطور که می‌دانید نحوه زدن لاک در میزان ماندگاری آن تاثیر گذارست. برای بررسی کیفیت و ماندگاری لاک‌های نوادا ما به روش زیر‌ عمل کرده‌ایم که توصیه می‌کنیم برای نتیجۀ بهتر و ماندگاری بیشتر شما هم چهار مرحله زیر را دنبال کینید. علاوه بر انجام روش صحیح و حرفه‌ای لاک زدن، ما هنگام استفاده از شوینده‌ها از دستکش‌های لاستیکی استفاده کرده‌ایم.

قدم اول

ناخن‌ها را سوهان کشیده و آن‌ها را تمیز و مرتب کنید و با پاک‌کنندۀ ناخن که فاقد استون باشد هر گونه چربی را از روی ناخن‌ها پاک کنید. وجود چربی‌ روی سطح ناخن باعث پایین آمدن ماندگاری لاک می‌شود.

قدم دوم

یک لایۀ نازک بیس‌کُت بزنید. بیس‌کُت باعث می‌شود لاک به‌خوبی به ناخن بچسبد. بیس‌کُت نیز از ناخن ما محافظت کرده و مانع از رنگ دادن لاک به ناخنتان می‌شود.

روش صحیح لاک زدن

قدم سوم

دست خود را روی یک سطح صاف پهن کنید، به آرامی یک لایه از لاک نوادا را روی ناخن زده و پس از اطمینان از خشک شدن لایۀ اول، لایۀ دوم را نیز بزنید.

قدم چهارم

یک لایه تاپ‌کُت بزنید. تاپ‌کُت پوششی برای محافظت از لاک شماست و ماندگاری آن را نیز افزایش می‌دهد و به خاطر درخششی که دارد مانیکور شما تازه و تمیز به‌نظر می‌رسد.

لاک‌های ساده دارای درخششی معمولی هستند و در آن‌ها هیچ گونه اکلیلی بکار برده نشده است. ماندگاری این دسته از لاک‌های برلند در بهترین حالت یک هفته هست تنوع رنگی این سری لاک‌های برلند بسیار زیبا هستند و ما موفقیت برند برلند را این سری از لاک‌های این برند می‌دانیم. ما ترجیح می‌دهیم لاک‌های نودی را که دوست داریم روی ناخن خود بزنیم از همین دسته لاک‌های برلند باشد چون فکر می‌کنیم لاک‌های نود برلند بی‌نظیرند، البته از رنگ‌های زیبای دیگر هم نتوانستیم بگذریم. در ضمن پاک کردن این نوع لاک‌ها کار دشواری نیست و براحتی با پد‌های لاک پاکن می‌توان آن‌ها را پاک کرد.

لاک نوادا شماره 157 رنگ مرجانی