درباره نیلیش

به عقیده نیلیش دست‌ها و ناخن‌ها یکی از مهم‌ترین اعضای بدن هستند، که در زیبای و آرسته نشان دادن ما تأثیر چشم گیری دارند، اگر آن‌ها مرتب و تمیز باشند ما را به عنوان فردی مرتب و منظم معرفی خواهند کرد، کسی که به خودش اهمیت می‌دهد و خودش را آن قدر دوست می‌دارد که زمانی را صرف لذت بردن از زندگی کند، اما از طرفی مشغله های روزانه زندگی فرصت رسیدگی و مراقبت از خودمان را از ما گرفته است، تا آنجا که برای خرید یکی از اقلام مورد نیازمان که هم باکیفیت باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد در یک کلام به دلمان بنشیند بایستی ساعت‌ها در خیابان‌ها و بازار بگذرانیم و هزینه‌های رفت و آمد و خستگی راه را به جان بخریم تا شاید آنچه را که دلخواهمان است را بیابیم  تیم نیلیش با به وجود آوردن پلتفرمی در زمینه سلامت و زیبایی ناخن و با داشتن محصولات متنوع سعی در کمک به خانم‌هایی دارد که به ظاهر خود اهمیت می دهند.

مرجـع تخصـصی لاک و ناخـن ایــران
مرجـع تخصـصی لاک و ناخـن ایــران

ماموریت ما

بعضی مواقع حال دل‌مان ‌ خوب نیست گرفته‌ایم می‌خواهیم یک کاری هر چند کوچک برای دل خودمان انجام بدهیم آن موقع است که سراغ دوست داشتنی‌ترین رنگ لاک‌مان می رویم شروع می‌کنیم به لاک زدن ناخودآگاه می‌بینم حال دلمان خوب شد و  دیگر آثاری از غم و اندوه نیست و حال‌مان سر جایش آمده. یک سری  مواقع دیگری هم هست که حال‌مان عالی‌ست و خیلی خوشحالیم آن موقع هم باز دوست داریم به خودمان برسیم آرایش کنیم شیک‌ترین لباسمان را بپوشیم و خوش رنگترین لاکی را که داریم بزنیم تا زیباترین شویم ،نِیـلیـش اصلی‌ترین وظیفه‌اش اینست که حال دل شما رو با همان چیزای کوچک خوب کند، ما لاک‌هایی را به شما معرفی کنیم که شما عاشق شوید و از آنها در بدترین  و  بهترین  روزها‌یتان  استفاده کنید. 

تیم ما

مینا میرزائی

مینا میرزائی هستم متولد دومین روز از اولین ماه سال و خالق نِیـلیـش. رشته تحصلیی من کارشناسی نرم افزار هست. شروع کارم با برنامه نویسی بود و با خلق نِیـلیـش پا به عرصه دنیای جذاب سئو و محتوا از جنس متن، فیلم و عکس گذاشتم.

بینان‌گذار

حسین محمودی

من حسین محمودی هستم، یک طراح گرافیک که در گذشته در زمینه های مختلف از جمله صفحه آرایی، طراحی پوستر و… فعالیت داشتم و در حال حاضر تمرکز من بر روی طراحی رابط کاربری وب و اپلیکیشن ها می باشد.

طراح گرافیک