دانستنی‌ها

معرفی لاک زرد خوشرنگ و باکیفیت

معرفی لاک زرد خوشرنگ و باکیفیت

رنگ ها با زندگی ما کاملاً آمیخته شده‌اند. رنگ پدیدۀ شگفت انگیز و شکوهمند هستی است و به زندگی انسان احساس و اشتیاق می‌بخشد. همه به شیوه‌های گوناگون از رنگ‌ها استفاده می‌کنند. از لوازم خانگی، لباس و لوازم آرایشی گرفته تا تبلیغات رسانه‌های گوناگون همگی با رنگ در ذهن ما نقش بسته‌اند. رنگ زرد یکی از رنگ های اصلی‌ست و جزو رنگ‌های گرم طبقه‌بندی می‌شود. رنگ‌ها عامل مهمی برای زیبایی هستند،  قطعاً برای تعریف فصل‌ها رنگ قدرتمندترین عنصر است. حالا سوال اینجاست که رنگ زرد با طیف‌های گوناگونی که دارد نماد چه فصل یا فصل‌هایی‌ست؟ اگر مثل  ما علاقه‌مند به دنیای مد و زیبایی هستید در اینجا لاک‌ زرد با طیف‌های مختلف را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با آن‌ها حال‌و‌هوای فصل‌های زیبای سال را روی ناخن‌های خود بیاورید.

کمی در مورد رنگ زرد بدانیم

زرد رنگی است که برای توصیف روشنی و گرما فضیلت جویی، شادمانی و سر خوشی بکار می‌رود. انواع زرد تیره، زرد روشن، زرد لیمویی، زرد پاستیلی، زرد نئونی به عنوان طیف‌های مختلف رنگ زرد شناخته می شوند. در سال 2021 که ویروس کرونا جهان را فرا گرفته‌ بود کمپانی پنتون رنگ زرد و خاکستری را به عنوان رنگ سال معرفی کرد. ویروس کرونا از ابتدای سال ۲۰۲۰ باعث تغییر تمامی مناسبات انسانی، اقتصادی و سیاست در دنیا شد و جهان را به کما فروبرد؛ انتخاب هوشمندانه رنگ زرد که نماد امید و زندگی دوباره هست در کنار خاکستری که نماد استقامت است چیزی‌ست که جهان به آن نیاز دارد.

 خردلی رنگی پاییزه

از آنجایی که زرد سایه‌های مختلفی دارد؛ می‌توان گفت زرد خردلی که الهام گرفته از رنگ درختان در پاییز و صدای خش‌خش برگ‌های پاییزی را برای ما تداعی می‌کند. علاوه بر این در پاییز کمتر کسی‌ست که در گوشه و کنار شهر در میوه فروشی‌ها کدو حلوایی‌های پاییزی را ندیده باشد. خردلی نه مثل رنگ زرد پر هیجان و نه مثل رنگ‌های خنثی بیاده و مینیمال محسوب می‌شود. زرد خردلی با استایل‌های خیابانی پاییزی بخوبی هماهنگ می‌شود. در پاییز با داشتن مانیکور خردلی و پوشیدن بافت، کُت و کتونی‌هایی به این رنگ می‌توان حسابی خودنمایی کرد.

 خردلی رنگی بهاره

زرد خردلی از آن دسته از رنگ‌هایی‌ست که فصل بهار در طبیعت با گل‌های زیبای بهاری چون بنفشه و گل همیشه بهار به چشم می‌خورد. پس می‌توان گفت زرد با تم خردلی رنگی بهاره نیز محسوب می‌شود. خردلی رنگی شاد و زیباست که در فصل بهار مورد استفاده بسیاری از سلبریتی‌ها قرار می‌گیرد. اما برای کسانی که از خردلی لذت می‌برند در استایل‌ها و مانیکور‌های بهاره  جایگاهی ویژه دارد.

لاک زرد خردلی، نه تنها می تواند خلق و خوی شما را بهتر کند بلکه در کنار آن به راستی مانیکور شما را متفاوت و زیبا خواهد کرد. در اینجا نگاهی می‌اندازیم به لاک‌های زیبا و باکیفتی که با رنگ خردلی به بازار عرضه می‌شوند.

زرد لیمویی رنگی تابستانه

بهترین شیوه برای كاستن از گرمای تابستان استفاده از میوه‌ها و نوشیدنی‌های خنک طبیعی است. گزینۀ مناسب استفاده از هر آنچه كه در طبیعت در این فصل به وفور یافت می‌شود است که لیمو ترش هم یكی از آنهاست. هیچ چیز شما را به اندازۀ نوشیدن یك لیوان شربت لیموی تازه، خنك نمی‌كند. اما بهتر است زرد لیمویی را در استایل‌ها و مانیکور تابستانه خود نیز اضافه کنید تا بیش از هر زمان دیگری با زرد لیمویی حال و هوای تابستان را روی ناخن‌های خود داشته باشید. زرد لیمویی، دقیقاً رنگ لیموترش در زمانی است كه كاملاً رسیده و آبدار باشد.

لاک زرد لیمویی نه تنها می‌تواند در تابستان حسی خنک و دلنشین داشته باشد؛ مانیکور شما را نیز جذاب و زیبا خواهد نمود. در اینجا نگاهی می‌اندازیم به لاک‌های زیبا و باکیفتی که با رنگ زرد لیمویی به بازار عرضه می‌شوند.

 

زرد پاستیلی رنگی بهاره و تابستانه

رنگ‌های پاستلی عموماً با رنگ سفید ترکیب ‌شده‌اند و جلوه‌ای ملایم دارند. لاک زرد پاستیلی در سال های اخیر جای خود را در میان دختران جوان باز نموده است. زرد پاستیلی رنگی شاد و ملایم است که مناسب برای استایل‌های بهاره و تابستانه محسوب می شوند.

لاک گلدن رز شماره 85
لاک گلدن رز شماره 85

زرد نئونی رنگی تابستانه

رنگ‌های نئون از زیباترین و متفاوت‌ترین رنگ‌ها هستند. این رنگ‌ها به شدت زیبا و زنانه بوده و این قابلیت را دارند که استایل شما را متفاوت کنند. اگر  شخصیتی شاد و سرزنده دارید و همچنین ترندهای صنعت مد و زیبایی را دنبال می‌کنید؛ انتخاب این نوع رنگ‌ها دقیقاً همان چیزی است که در ظاهر خود به آن نیاز دارید. لاک زرد نئونی گزینه‌ای مناسب برای مهمانی در شب‌های گرم تابستانی است.

لاک فلورمار شماره c20
لاک فلورمار شماره c20

شاد و پرانرژی باشید.

author-avatar

درباره مینا میرزائی

مینا میرزائی هستم متولد دومین روز از اولین ماه سال و خالق نِیـلیـش. رشته تحصلیی من کارشناسی نرم افزار هست. شروع کارم با برنامه نویسی بود و با خلق نِیـلیـش پا به عرصه دنیای جذاب سئو و محتوا از جنس متن ، فیلم و عکس گذاشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *