دانستنی‌ها

لاک بنفش خوشرنگ و با کیفیت

لاک بنفش خوشرنگ و با کیفیت

رنگ بنفش

بنفش یکی از قدیمی‌ترین رنگ‌هایی هست که انسان مورد استفاده قرار داده‌ است. رنگ بنفش از ترکیب دو رنگ آبی و سرخ  بدست می‌‌آید ولی مقدار آبی آن بیشتر از سرخ است در واقع نه رنگ گرمی است و نه سرد. یاسی، ویولت یا بنفش آبی، ارغوانی و بنفش قرمز طیف‌های رنگ پایه بنفش محسوب می شوند. در میان خانم‌های جوان بنفش از محبوبیت بیشتری برخوردار است و می‌توان آن را رنگی زنانه دانست.

گروه رنگی بنفش

تفاوت رنگ بنفش و رنگ ارغوانی

بنفش رابطهٔ نزدیکی با ارغوانی دارد، اما بنفش دارای تنالیته آبی بیشتری است و به آبی نزدیک‌تر اما ارغوانی که رنگ قرمز بیشتری دارد، نزدیک به قرمز است.

لاک بنفش شاین برلند شماره 568

اگر به دنبال درخششی زیبا و هیجان‌انگیز هستید، این لاک بنفش خوشرنگ و با کیفیت که نمایی شاین دارد شما را به هدفتان می‌رساند. لاک برلند مدل Extra cover شماره 568 یک رنگ بنفش مخملی است که وقتی انگشتان خود را تکان می دهید درخششی فوق‌العاده از آن بازتاب می‌شود.

لاک برلند شماره 568

لاک ناخن بنفش نوادا شماره 128

اگر رنگ پوستتان متوسط هست سراغ بنفش قوی و پررنگ بروید که مسحور کننده هست. لاک ناخن نوادا شماره 128  تمی قوی و پرنشاط دارد که می‌توان در پاییز روی ناخن‌ها زد.

لاک نوادا شماره 128

لاک ترویا شماره 968

لاک ترویا شماره 968 انتظارات را از رنگ بنفش ارغوانی برآورده می‌کند. این لاک ارغوانی براق و درخشنده ما را به یاد درختان ارغوان جنگل‌های بکر خرم آباد می‌اندازد و بیتی از سعدی شیرازی.

امید از بخت می‌دارم بقای عمر چندانی  کز ابر لطف باز آید به خاک تشنه بارانی  میان عاشق و معشوق اگر باشد بیابانی  درخت ارغوان روید به جای هر مغیلانی  
لاک ترویا شماره 968

لاک ناخن برلند شماره 609

حالا وقت آنست که از بین طیف رنگ بنفش کمی هم به سمت یاسی برویم ! لاک ناخن برلند شماره  609 نوید آمدن بهار را می‌دهد، اما این لاک یاسی ملایم را با اشتیاق می‌توان در تابستان، پاییز و زمستان هم روی ناخن زد.

لاک برلند شماره 609 رنگ یاسی

می‌توانید این لاک‌های بنفش خوشرنگ را در دیزاین ناخن‌هایتان بکار ببرید برای ایده گرفتن پیشنهاد می‌کنیم فیلم‌ آموزش طراحی ناخن نیلیش را ببینید.

شاد و پرانرژی باشید…

author-avatar

درباره مینا میرزائی

مینا میرزائی هستم متولد دومین روز از اولین ماه سال و خالق نِیـلیـش. رشته تحصلیی من کارشناسی نرم افزار هست. شروع کارم با برنامه نویسی بود و با خلق نِیـلیـش پا به عرصه دنیای جذاب سئو و محتوا از جنس متن ، فیلم و عکس گذاشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *