در این قسمت اطلاعات مفیدی در مورد برند انتخابی خود بدست می آوردید.

خرید لاک ناخن ترویا از نیلیش
لاک ناخن ترویا

برند لاک ناخن ترویا

مواد اولیه لاک ناخن ترویا از شرکت فیابیلای فرانسه تهیه می‌شود. شیشه‌های مستطیلی ۱۶ میلی‌لیتری این لاک‌ها از هند وارد شده و در نهایت این لاک در ایران پر می‌شود. کیفیت بالای لاک ناخن برلند باعث شده است که در لیست بهترین‌ها در بازار لاک ناخن ایران قرار بگیرد. لاک ناخن برلند در انواع لاک‌های ساده، کروم(شاین)، متالیک، اکلیلی، پاستیلی، صدفی، نئونی ،هولوگرام و مات تولید شده و با رنگ‌هایی متنوع به بازار عرضه می‌شود که هر کدام از این رنگ‌ها با جذابیتی که دارند، هدیه‌ای از رنگ و لعابِ متناسب با هر فصل را به ارمغان می‌آورند.

لاک ناخن ترویا

برند لاک ناخن ترویا

مواد اولیه لاک ناخن برلند از شرکت فیابیلای فرانسه تهیه می‌شود. شیشه‌های مستطیلی ۱۶ میلی‌لیتری این لاک‌ها از هند وارد شده و در نهایت این لاک در ایران پر می‌شود. کیفیت بالای لاک ناخن برلند باعث شده است که در لیست بهترین‌ها در بازار لاک ناخن ایران قرار بگیرد. لاک ناخن برلند در انواع لاک‌های ساده، کروم(شاین)، متالیک، اکلیلی، پاستیلی، صدفی، نئونی ،هولوگرام و مات تولید شده و با رنگ‌هایی متنوع به بازار عرضه می‌شود که هر کدام از این رنگ‌ها با جذابیتی که دارند، هدیه‌ای از رنگ و لعابِ متناسب با هر فصل را به ارمغان می‌آورند.

لاک ناخن ترویا
خرید لاک ناخن ترویا

کیفیت لاک ترویا

لاک ناخن برلند به علت غلظت مناسب و دوام بالایی که دارند، مدت زیادی بر روی ناخن های شما ماندگار خواهند بود. از نظر قیمت و کیفیت، لاک ناخن برلند در مقایسه با نمونه‌های لاک‌های ناخن موجود در بازار مناسب‌تر است. لاک ناخن برلند یکی از برند‌های معتبر در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است که دارای کیفیت بالا و مجوز رسمی از کشور است. لاک ناخن برلند با داشتن این امتیازات منحصربه‌فرد، حجم وسیعی از بازار ایران را از آن خود نموده است.

مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36